Prosinec 2011

VYVOLENÍ

26. prosince 2011 v 0:22 | Moos
Věnováno Ajvi, mé nejlepší blogové kamarádce a poradkyni, jakou si jen můžu přát ...

AJVI and MOOS


Kategorie - Společné povídky, Kapitolovka
Žánr - Fantasy, místy dramatické a horrorové
Délka - ???
Stav - Rozepsaná
Počet kapitol - ???
Upozornění - 12+


SPOLEČNÉ

25. prosince 2011 v 23:05 | Moos

Poslední Vánoce ...

25. prosince 2011 v 2:46 | Moos
Věnováno všem, kteří nemohou být na Vánoce s těmi, které mají rádi.

Kategorie - Jednorázovka
Žánr - Drama s vánoční atmosférou, místy smutné a depresivní
Délka - Krátká
Upozornění - 12+


JEDNORÁZOVKY

25. prosince 2011 v 1:45 | Moos

POVÍDKY

25. prosince 2011 v 1:31 | Moos


Ugrofinské Vánoce

25. prosince 2011 v 0:29 | Moos
Ne, nebydlím v Ugrofinsku. Ano, jsem zcela normální, děkuji za optání. No a co, tak předstírám že brokolice je živá a rajtuje nám po kuchyni ... fajn, taky si představuju že v Kofole běhaj malý kalorníčci, po kterejch ztloustnete ... ano, ano, přiznávám, taky se štítím mouky! Určitě se jí bojí spoustu lidí, tak nedělej ... zavři tu hubu ... *oblepuje izolepou pusu svého imaginárního dvojčete a sedá si zpátky k počítači* ... to bychom měli.


Dietní klávesnice

23. prosince 2011 v 20:24 | Moos
Taky máte někdy takový děsně úchylný představy, jako například já, když vás popadne děsivý nutkání sežrat vlastní klávesnici? Já na ní mám d-ě-s-n-o-u chuť, zvlášť, když si představím, že je z čokolády ... ale nemůžu sníst ani klávesnici, ani tu pitomou čokoládu. Ne snad, že bych měl zakázaný jíst klávesnice, ale mám zakázaný jíst čokoládu ... zakázal jsem si to já sám, a to pro vlastní dobro, nechci vypadat jako tlustý prase, (ha, chyba v Matrixu, já už tak vypadám) protože přes Vánoce přiberu něco okolo DVOU kil ... úděsný číslo, fakt že jo. A tak jsem se pro zatím rozhodl nežrat nic, fajn, včera sem měl půlku celozrnýho rohliku, energák a dvě cukroví ... přemejšlim, že si na zejtřek zakážu žrát kompletně ... VÍTE KOLIK MÁ V SOBĚ ŘÍZEK KALORIÍ?
Přiznávám že možná začínám být lehce paranoidní, dřív jsem se o kalorie v řízku vážně nezajímal, žral jsem jako prase a cpal do sebe jeden kalorickej hnus za druhym ... byl jsem fakt debil. Zničil jsem si vojí senzační postavu (ona ve skutečnosti nikdy nebyla senzační, ale když si odmyslíte obličej, břicho, nohy a ruce ... nevypadá to tak špatně) čokoládou, jogurtama, zmrzlinou a hranolkama (docela by mě zajímalo, kdo mě hodlá udržet až zase pojedeme do Hradce, protože to jim vyžeru celej Mekáč, já jsem hrozný prase na jídla od Meka ... )
Nesnáším svoje hnusný špeky! GRAW! Asi si je uříznu a bude pokoj .. jo, přesně to udělám ... MUHAHAHAHA (nezdá se Vám, jako by tu někdo mluvil z hladu?)
Přejdeme k dalšímu tématu .. éhm .. Vá .. noce. Ano. Svátek klidu, míru a rodinné pohody. Aspoň se to tak říká. Ale ... jsou přecpaný obchoďáky, všude nervózní pospíchající lidi, všude veselí sobíci a obézní santa clausové, stromečky, kapříci a v televizi nedávaj nic jinýho než pohádky (milovník horrorů prostě nemůže o Vánocích čumět na Popelku, ne, díky ... stáhnu si Sweeneyho Todda) .. fakt hnus, tohle fakt nesnášim. Ale má to i své světlé stránky. Děvky se jednou do roka můžou převlíct do santa oblečků a ostatní o nich nemůžou veřejně říct, že to JSOU děvky., protože jsou Vánoce. A nebo ... rozdávaj se dárky (to je moje oblíbená část roku), je štědrovečerní (KALORICKÁ!!!!) večeře, super nálada (mamina pokazila dvakrát stejný cukroví a seřvala mě, že prej za to můžu já, kdyžtak hlasitě dejchám) ... a hlavně P-R-Á-Z-D-N-I-N-Y.
Sice se budu muset učit Chemii a Fyziku, protože po prázdninách z toho píšeme pololetní opakování, ale to se vsákne. Ani nevíte jak se na zejtřek těšim, hlavně na knížky od Kinga (píše horrory, fakt nejlepší spisovatel, hned po Rowlingový). Vánoce jsou fajn. A o týden později je Silvestr (snad se nezduním jako bratr minulej rok, kterej mlel něco o tom že si to rozdal s blikajícíma elfíkama který zpívaly arabskou státní hymnu /bůh ví s kym si to rozdával doopravdy/) ...

No, tak to by asi k tomuhle článku stačilo, píšu ho jen tak, z nudy, aby jste věděli že vůbec existuju a nezapadnul jsem ve frontě v TESCU ... Mějte se a nepřežerte se!

Váš Moos !!!