Listopad 2011

ODKLADIŠTĚ KECŮ

17. listopadu 2011 v 13:50 | Moos


TÉMATA TÝDNE

9. listopadu 2011 v 18:49 | Moos

Pár slov a malé přivítání ...

8. listopadu 2011 v 21:08 | Moos

Jak už z názvu vypovídá, tenhle článek bude takové seznámení. Asi s blogem ... co tady najdete, co tady naopak nenajdete, pár pravidel ... a to je asi tak všechno.
Hned ze začátku, dokud Vám mozkové závity pracují jakžtakž na plné obrátky, bychom se asi podívali na ta pravidla.

1. - Je zakázáno psát do komentářů reklamy ve stylu "Podívej se prosím na můj blogííísek :** jinak moc pěkný dess!" ... tyhle komentáře rovno mažu, přátelé, tak si můžete ušetřit čas s jejich psaním. Naopak když se vyjádříte k danému tématu probíraném v článku, připojíte pozitivní ohlas nebo konstruktivní kritiku, a jen tak nenápadně připojíte odkaz na Vaši stránku, zavítám na ni mnohem raději.
2. - Prosby o hlásnutí ... tak to sem nechoďte rovnou ... nikomu nebudu přidávat hlasy jen proto že se uráčí přidat komentář na můj blog, ne, vřelé díky. Objevím to tu a okamžitě to mažu, jasné?
3. - Komentáře se snažte psát slušně, neříkám abyste přeříkávali fráze z Pravidel českého pravopisu, ale sprosté komentáře, to vážně ne. Stejně jako u předchozího bodu, objevím to tu a mažu.
4. - A to nejdůležitější nakonec. KOPÍROVÁNÍ, tak na to jsem, vážení, silně alergický. Zkuste si do vyhledavače nacvakat něco, co potřebujete nutně najít. A není to nic příjmeného když na deseti stránkách najdete úplně to samé. Takže jakmile někdo z Vás zkopíruje něco z mého blogu, navštívím blog.cz/report, a Vy víte co bude následovat.

A to je všechno. Myslím si že čtyři pravidla není moc a každý si je může přečíst. Pokud si je nepřečtete, Vaše věc, ale neznalost pravidel neomlouvá. Přestanu si hrát na strejdu "zakaž to", a tak nějak Vás tu přivítám.
Ocitli jste se (ať už úmyslně či náhodou) na mém blogu. S blogováním mám již řadu zkušeností, vystřídal jsem spoustu blogů, některé z nich byli i společné, takže mám zkušeností na rozdávání, i přesto se musím učit od ostatních, zkušenějších blogerů a blogerek, takže mi klidně napište, když něco dělám špatně nebo si myslíte že by to šlo udělat líp. Za to hlavy netrhám.
Mým snem, už hrozně dlouho, je se dostat do Autorského klubu. Už mnohokrát jsem podával přihlášku, měsíce jsem čekal e-mail nebo komentář s textem, že jsem se tedy stal členem AK. Ale bohužel se tak nestalo. Nikdy. Pořád doufám, ale už ztrácím naději ... asi vážně neumím psát, a to chci být spisovatel nebo novinář. Ehm ... stejně mě nikdo neposlouchá a tak se přesuneme k dalšímu bodu našeho programu.
Co tu najdete? Dobrá otázka. Myslím si, že to bude nějaká všehochuť, moje názory, nálady, psychické rozpoložení a taky postupující příznaky mé schyzofrenie. Mimo jiné také názory na přečtené knihy a jejich autory, na shlédnuté filmy a poslechnutou muziku. A samozřejmě povídky ... sice píšu strašně málo často, nemám totiž jiskru, zápal psaní, který prostě musím dostat jinak ta slohovka nestojí za nic.
Rozhodně odemně nečekejte bleskovky, super kvízy, luštění ani sudoku či návod jak na pletení svetrů, háčkování nebo šití. Taky tady nebude nic o komerčních "Jonas Brothers", "Hanna Fontána" (či jak se to píše), nebo "Šereda Gomez". Možná že se to někomu líbí, což teda nechápu, lidi maj vážně špatnej vkus. Nic méně s timhle na mě nechoďte.
A taky, opovažte se někdo napsat nějakej koment ve stylu - "AchoJgYY MuuCK MasH MoOoC PheKNy BLogHiseK ..."! Tyhle lidi bych nejradši nacpal do guláše nebo do brsokvovýho kompotu, heh.

No ... a to je asi všechno.
Příjemné počtení, a taky trochu zábavy, Vám přeje autor blogu, Moos.

MENU

7. listopadu 2011 v 19:59 | Moos